Środa, 23 Styczeń 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Zbieramy ?rodki czysto?ci dla potrzebuj?cych dzieci

altO?rodek Pomocy Spo?ecznej w Mszanie pod patronatem Stowarzyszenia "Pi?kne Anio?y" organizuje zbirk? ?rodkw czysto?ci pn. "Czysty anio?ek", w ktr? w??czy?a si? nasza parafia.

?rodki czysto?ci (myd?a, proszki do prania, szampony, szczoteczki i pasty do z?bw itp.) mo?na przynosi? od 30 kwietnia do 22 maja br. Zebrane przedmioty rozdzielone zostan? przez OPS mi?dzy dzieci z najbardziej potrzebuj?cych rodzin z terenu Gminy Mszana.

Zakupione artyku?y prosimy sk?ada? w koszyku ustawionym pod obrazem Matki Bo?ej. Za wszelkie przyniesione dary sk?adamy serdeczne Bg zap?a?.