Czwartek, 24 Styczeń 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Niedziela Palmowa w naszym ko?ciele oraz spotkanie m?odzie?y w katowickiej katedrze

Msza ?w. w msza?skim ko?ciele o godz. 9.00Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzie?. Na pocz?tku ka?dej Mszy ?w. po?wi?cili?my palmy.


Tego dnia rozpocz?li?my tak?e nasze parafialne rekolekcje, ktre potrwaj? do Wielkiej ?rody - 23 marca. Poprowadzi je ks. kanonik dr S?awomir Zawada - kapelan biskupa Diecezji Bielsko-?ywieckiej, notariusz Kurii.

W tym dniu m?odzie? naszej diecezji zgromadzi?a si? o godz. 14.00 w katowickiej katedrze, w zwi?zku z ustanowieniem tej niedzieli przez ?w. Jana Paw?a II ?wiatowym Dniem M?odzie?y.

Msza ?w. w msza?skim ko?ciele o godz. 9.00 Msza ?w. w msza?skim ko?ciele o godz. 9.00 Msza ?w. w msza?skim ko?ciele o godz. 9.00

Msza ?w. w msza?skim ko?ciele o godz. 9.00 Msza ?w. w msza?skim ko?ciele o godz. 9.00 Msza ?w. w msza?skim ko?ciele o godz. 9.00

Nabo?e?stwo w katowickiej katedrze Nabo?e?stwo w katowickiej katedrze Nabo?e?stwo w katowickiej katedrze

Nabo?e?stwo w katowickiej katedrze Nabo?e?stwo w katowickiej katedrze