Czwartek, 24 Styczeń 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Droga krzy?owa ulicami MszanyBlisko 200 osb przesz?o w pi?tek, 18 marca, w Drodze Krzy?owej ulicami Mszany. Rozwa?ania M?ki Pa?skiej poprowadzili tegoroczni kandydaci do bierzmowania.

Drog? Krzy?ow? rozpocz?li?my przy krzy?u na ulicy Mickiewicza 187 c - przy posesji pa?stwa Zerzo?. Zako?czenie mia?o miejsce przy krzy?u misyjnym obok ko?cio?a.

Serdeczne Bg zap?a? wszystkim, ktrzy pomogli przy organizacji tego przedsi?wzi?cia oraz wszystkim uczestnikom wsplnej modlitwy!

Poni?ej fotorelacja

Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany

Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany

Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany

Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany

Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany

Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany Droga krzy?owa ulicami Mszany