Środa, 25 Kwiecień 2018

Pasja oczami Marii MagdalenyW minion? niedziel? w naszym ko?ciele grupa teatralna "Kredens" z Po?omi, wraz z kilkoma naszymi parafianami, zagra?a przedstawienie wielkopostne pt. "Pasja oczami Marii Magdaleny".

Spektakl trwa? godzin? i pozostawi? ogl?daj?cych w g??bokim wzruszeniu. Wielu parafian po kryjomu ociera?o ?zy. - Jedna z pa?, ktra gra w naszej grupie powiedzia?a mi, ?e cho? jako katoliczka od zawsze obchodzi?a misterium M?ki Pa?skiej, dopiero po tym spektaklu pe?niej prze?ywa t? tajemnic? - powiedzia?a na zako?czenie Agata Wro?yna-Juszczak, re?yserka "Pasji... " i za?o?ycielka "Kredensu".

W grupie aktorw znalaz?o si? dwoje msza?skich parafian. Nasz szafarz Zygmunt Wolny i pani Teresa Buczek zagrali niechlubne role... cesarskich ?o?dakw. Gratulujemy wszystkim aktorom odwagi i zaanga?owania.

"Pasj? oczami Marii Magdaleny" teatr "Kredens" zagra jeszcze 18 marca o godz. 17.30 w ko?ciele ?w. Marii Magdaleny w Wodzis?awiu ?l., 19 marca o godz. 19.00 w ko?ciele NMP Matki Ko?cio?a w Jastrz?biu-Zdroju, a 20 marca o godz. 17.00 w ko?ciele Nawiedzenia NMP w Po?omi.

Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny