Poniedziałek, 18 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

Pasja oczami Marii MagdalenyW minion? niedziel? w naszym ko?ciele grupa teatralna "Kredens" z Po?omi, wraz z kilkoma naszymi parafianami, zagra?a przedstawienie wielkopostne pt. "Pasja oczami Marii Magdaleny".

Spektakl trwa? godzin? i pozostawi? ogl?daj?cych w g??bokim wzruszeniu. Wielu parafian po kryjomu ociera?o ?zy. - Jedna z pa?, ktra gra w naszej grupie powiedzia?a mi, ?e cho? jako katoliczka od zawsze obchodzi?a misterium M?ki Pa?skiej, dopiero po tym spektaklu pe?niej prze?ywa t? tajemnic? - powiedzia?a na zako?czenie Agata Wro?yna-Juszczak, re?yserka "Pasji... " i za?o?ycielka "Kredensu".

W grupie aktorw znalaz?o si? dwoje msza?skich parafian. Nasz szafarz Zygmunt Wolny i pani Teresa Buczek zagrali niechlubne role... cesarskich ?o?dakw. Gratulujemy wszystkim aktorom odwagi i zaanga?owania.

"Pasj? oczami Marii Magdaleny" teatr "Kredens" zagra jeszcze 18 marca o godz. 17.30 w ko?ciele ?w. Marii Magdaleny w Wodzis?awiu ?l., 19 marca o godz. 19.00 w ko?ciele NMP Matki Ko?cio?a w Jastrz?biu-Zdroju, a 20 marca o godz. 17.00 w ko?ciele Nawiedzenia NMP w Po?omi.

Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny

Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny

Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny

Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny Pasja oczami Marii Magdaleny