Poniedziałek, 18 Marzec 2019

Informacja

Download NFSP!
 Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są pliki cookies   (tzw. ciasteczka). Są one przechowywane w przeglądarce internetowej Czytelnika i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane. Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas oznaczało, że Czytelnik zgadza się na wykorzystywanie przez nas cookies.  Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała  cookies – wystarczy zmienić jej ustawienia ? Szczegóły...

?wiatowe Dni M?odzie?y coraz bli?ej

alt

Najbli?sze ?wiatowe Dni M?odzie?y, ktre odb?d? si? w dniach 25 - 31 lipca 2016 roku w Krakowie, zgromadz? m?odzie? z ca?ego ?wiata na modlitwie z papie?em Franciszkiem.

To wa?ne wydarzenie duchowe poprzedza? b?d? Dni w Diecezji. Czas od 20 do 25 lipca 2016, czyli tydzie? poprzedzaj?cy g?wne celebracje ?DM, m?odzi sp?dz? w diecezjach ca?ej Polski, w tym rwnie? na terenie naszej archidiecezji, ktra b?dzie go?ci? 20 tys. pielgrzymw.

Wyj?tkowym prze?yciem dla uczestnikw ?wiatowych Dni M?odzie?y jest mo?liwo?? zakwaterowania u rodzin. Dzi?ki temu mamy mo?liwo?? nawi?zania bli?szych relacji, wzajemnego poznania si? i dzielenia swoj? wiar?. Przygotowuj?c to wydarzenie, zwracamy si? wi?c z pro?b? do rodzin naszej archidiecezji, by okaza?y ?l?sk? go?cinno?? i na czas Dni w Diecezji otworzy?y swoje domy i zechcia?y przyj?? m?odzie?.

Rodzina przyjmuj?ca m?odych (co najmniej 2 osoby, poniewa? pielgrzymi nigdy nie nocuj? pojedynczo) zapewnia nieodp?atnie miejsce do spania (??ko, tapczan lub materac) bez po?cieli (uczestnicy posiadaj? ?piwory), dost?p do ?azienki oraz ?niadanie. Niektre punkty programu (modlitwy, adoracje) b?d? ko?czy? si? w p?nych godzinach wieczornych, dlatego miejsce noclegu musi by? wtedy dost?pne. M?odzie? sama organizuje przyjazd do miejsca zakwaterowania oraz dojazd na centralne wydarzenia do Krakowa. Zdecydowana wi?kszo?? pielgrzymw b?dzie w naszej archidiecezji po raz pierwszy, dlatego wa?ne jest, aby?my pomogli w dotarciu na miejsca zbirek w parafii.

Zapytania mo?na rwnie? kierowa? bezpo?rednio do Diecezjalnego Centrum ?DM Archidiecezji Katowickiej na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Oficjalny hymn ?DM: "B?ogos?awieni mi?osierni".

Najwa?niejsze i bie??ce informacje mo?na znale?? na stronie internetowej: www.mlodzidlamlodych.pl