Środa, 22 Listopad 2017

i są pomocne m.in. w zalogowaniu sią na pocztę, czy też służą do tworzenia

statystyk oglądalności strony. Nie zawierają one żadnych danych osobowych ani

w Żaden sposób nie zmieniają konfiguracji urządzeń, na których zostaną zainstalowane.

Nowe regulacje prawne obowiązujące od 23 marca 2013 r. zobowiązują nas do

poinformowania Czytelników o tym w wyraźniejszy niż dotąd sposób. Dalsze korzystanie

ze strony parafiamszana.pl bez zmiany ustawień przeglądarki będzie dla nas

Czytelnik może spowodować, że jego przeglądarka internetowa nie będzie przechowywała

w przeglądarce Firefox: Opcje - Prywatność.

w przeglądarce Chrome: Ustawienia - Ustawienia zaawansowane - Prywatność -

Ustawienia treści w przeglądarce Internet Explorer: Narzędzia - Opcje internetowe -

Prywatność  (pozwala wybrać różne poziomy ochrony) - Zaawansowane (pozwala

Uwaga: tą opcję w każdej przeglądarce ustawia się osobno.