Grupy modlitewne

W naszej parafii działa wiele wspólnot i grup, w ramach których można wspólnotowo modlić się, pogłębiać swoją wiarę, rozwijać życie duchowe i relacje z Panem Bogiem.

• Czciciele MB Fatimskiej – mają spotkania każdego 13-tego od maja do października, o 18.00 nabożeństwo fatimskie z procesją światła i z figurą MB Fatimskiej.
  • Czciciele Bożego Miłosierdzia – w każdy piątek przed Mszą św. poranną odmawiają Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  • Czciciele MB Nieustającej Pomocy – w każdą środę po porannej Mszy św. biorą udział w Nabożeństwie do MBNP.
  • Czciciele Różańca Św. – w każdą sobotę przed poranną Mszą św. odmawiają Różaniec.
    Działa również ŻYWY RÓŻANIEC – każda z „róż” liczy 25 członków. Przynależność do „róży” oznacza zobowiązanie się do odmówienia codziennie jednej, przypisanej dziesiątki Różańca Św.
  • Czciciele Najświętszego Serca Pana Jezusa – w każdy I piątek miesiąca uczestniczą we Mszy św. o godz. 8.00. Na te nabożeństwa zapraszamy również wszystkich emerytów i rencistów
  • III Franciszkański Zakon Świeckich — spotkania w 1 piątek miesiąca po porannej Mszy św.
  • Apostolstwo Dobrej Śmierci – panie prowadzą modlitwy przy zmarłych oraz modlą się o dobrą śmierć dla parafian.

MŁODZIEŻ W KOŚCIELE – trzy razy w roku ma swoje spotkania Grupa Studencka: z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz zakończenia roku akademickiego. Natomiast w każdy trzeci piątek miesiąca o 19.00 odprawiana jest w naszym kościele Msza św. młodzieżowa. Po Mszy św. – możliwość spotkania z duszpasterzem. W III piątki miesiąca, przed Mszą św. młodzieżową (o godz. 18.00) spotkania w ramach bliższego przygotowania do małżeństwa prowadzi Pani Ewa Blanik.

KATECHEZA DOROSŁYCH – wszystkich chętnych do pogłębiania swojej wiary i wiedzy religijnej zapraszamy w trzecie czwartki miesiąca. Spotkania odbywają się o godz. 18.00 na probostwie.

ZESPÓŁ CHARYTATYWNY — spotkania raz w miesiącu, 8 członków. Zapisy na probostwie.

ZESPÓŁ REDAKCYJNY gazetki parafialnej „Wiesiadnik” — spotkania raz w miesiącu.